19 Listopad 2017 22:13:15
Nawigacja
Strona główna
Aktualności
Mapy
Wyniki O/Maków - kategorie
Linki
Kontakt
Galeria zdjęć
Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2
Najnowszy użytkownik: makow1976
Wyniki O/Maków - kategorie

Mistrzostwo Oddziału Maków Podhalański 2016r.

Kategoria "A"

Lp. Nazwisko i imię         konk.                    coeff.

________________________________________________________________________

1.   Pieczara Andrzej                   20         348.69

2.   Tempka Mariusz                   20         746.80

3.   Gabryś Józef                        20         809.15

4.   Polak Włodzimierz                20         899.04

5.   Zawiła Krzysztof                  20        1231.03

6.   Drwal Daniel                       20       1237.66

7.   Smyrak Mariusz                  20        1359.18

8.   Czarny Józef i Grzegorz       20        1465.81

9.   Wróbel Krzysztof                 20        1614.24

10. Ceremuga Jan                    20        1621.15

11. Biskup Józef                       20        1685.22

 

Kategoria "B"

Lp. Nazwisko i imię                   konk.          coeff.

_________________________________________________________________________

1.  Gabryś Józef                           16          135.97

2.  Gabryś Sylwester                    16          280.11

3.  Wątlikiewicz Andrzej               16          522.59

4.  Karpierz Andrzej                      16         626.78

5.  Szewczyk Grzegorz                  16         676.02

6.  Świerkosz Jan                          16        785.35

7.  Ficek Jacek                             16         857.80

8.  Wojtyłko Adam                       16         898.48

9.  Sochacki Marek                       16         950.18

10. Kawiorski Dariusz i Marian      16        951.29

11.  Chromy Mariusz                    16        1297.93

12. Biłka Roman                          16        1634.19

 

Kategoria "C"

Lp. Nazwisko i imię                   Konk.           Coeff.

_______________________________________________________________________

1.Tempka Mariusz                             9             63.96

2.  Drwal Daniel                            9         175.12

3.  Pieczara Andrzej                      9          219.67

4.  Gabryś Józef                           9          222.07

5.   Zawiła Krzysztof                     9         322.17

6.  Polak Włodzimierz                   9          354.59

7.  Biskup Józef                           9          381.31

8.  Czarny Józef i Grzegorz           9          527.36

9.  Miklusiak Marcin i Adam          9          593.20

10. Smyrak Mariusz                     9          598.48

11. Wróbel Krzysztof                   9          659.26

12. Biskup Wojciech                    9          703.65

13. Drabik Przemysław                9          853.51

14. Mąka Jan                              9        1037.48

15. Burliga Patryk                       9        1255.82

 

Kategoria "M"

Lp. Nazwisko i imię             konk.                    coeff.

____________________________________________________________________________

1. Gabryś Józef                      6                     182.05

2. Szewczyk Grzegorz             6                     289.43

3. Kawiorski Dariusz i Marian   6                    434.36

4. Chromy Mariusz                 6                     563.12

5. Ceremuga Jan                   6                     579.78

6. Karpierz Andrzej               6                      634.15

7. Ficek Jacek                       6                      652.52

8. Wróbel Krzysztof               6                      752.22

 

Kategoria "GMP"

Lp. Nazwisko i imię               konk.              punkty

__________________________________________________________________________

1. Pieczara Andrzej                  35              1834.45

2. Kawiorski Dariusz i Marian    34              1692.84

3. Czarny Józef i Grzegorz        32              1557.54

 

Mistrzostwo Oddziału Maków Podh.  w  2015 r.

Kategoria  GMP
             Lp.      Nazwisko i imię                                   Ilość konk.                                 Pkt.

                  1.         Pieczara Andrzej                                         40                               2383,21

              2.         Polak Włodzimierz                                      40                               2347,44

              3.         Strączek Józef                                             39                               2330,39

Kategoria  „A”
            Lp.      Nazwisko i imię                                   Ilość konk.                              Coeff.

            1.         Gabryś Józef                                                20                               314,87

            2.         Gabryś Sylwester                                        20                               723,56

           3.         Polak Włodzimierz                                       20                               859,87

Kategoria „ B”

           Lp.          Nazwisko i imię                              Ilość konk.                              Coeff.

            1.         Pieczara Andrzej                                         16                               344,80

            2.         Miklusiak Marcin i Adam                            16                                489,89

            3.         Karpierz Andrzej                                         16                                 640,43

Kategoria „C” 

              Lp.      Nazwisko i imię                             Ilość konk.                             Coeff.

              1.       Gabryś Józef                                               9                                135,17

              2.       Chromy Mariusz                                         9                                 258,20

              3.       Wojtyłko Adam                                           9                                301,69

Kategoria  „M”
              Lp.      Nazwisko i imię                                Ilość konk.                           Coeff.

              1.         Strączek Józef                                            6                                 142,93

              2.         Gabryś Józef                                              6                                 301,35

              3.         Karpierz Andrzej                                        6                                 362,17

_________________________________________________

Mistrzostwo Oddziału Maków Podh. w 2014 r.

Kategoria GMP

Lp. Nazwisko i imię Ilość konk. Pkt.

1. Stopa Roman   40  2412,67 
2. Strączek Józef 40  2369,38
3. Gabryś Józef    39  2365,31

Kategoria „A”

Lp. Nazwisko i imię Ilość konk. Coeff.

1. Gabryś Józef        20  441,60 
2. Pieczara Andrzej  20  451,60
3. Stopa Roman       20  1283,48

Kategoria „ B”

Lp. Nazwisko i imię Ilość konk. Coeff.

1. Gabryś Józef        16  568,79 
2. Pieczara Andrzej  16  645,18
3. Chromy Mariusz   16   773,33

Kategoria „C”

Lp. Nazwisko i imię Ilość konk. Coeff.

1. Gabryś Józef         9 76,33 
2. Pieczara Andrzej   9 160,31 
3. Stopa Roman        9 322,76

Kategoria „M”

Lp. Nazwisko i imię Ilość konk. Coeff.

1. Stopa Roman        6 186,55 
2. Madej Bartłomiej  6 203,73
3. Strączek Józef       6 228,80

___________________________________________________

Rok 2013.

Kategoria A:

MISTRZ -Pieczara Andrzej - 522,62 cof

1-VC MISTRZ -Gabryś Józef - 624,88 cof

2-VC MISTRZ -Gabryś Sylwester - 727,89 cof


Kategoria B:

MISTRZ -Gabryś Józef - 393,77 cof

1-VC MISTRZ -Stopa Roman - 414,46 cof

2-VC MISTRZ -Miklusiak Marcin - 606,14 cof

Kategoria C:

MISTRZ -Gabryś Józef - 129,20 cof

1-VC MISTRZ -Madej Bartłomiej - 370,01 cof

2-VC MISTRZ -Strączek Józef - 382,89 cof

Kategoria M:

MISTRZ -Karpierz Andrzej - 204,84 cof

1-VC MISTRZ -Polak Włodzimierz - 427,94 cof

2-VC MISTRZ -Pieczara Andrzej - 475,14 cof 

___________________________________________

Rok 2012.

Kategoria A :

MISTRZ      - Pieczara Andrzej - 385,50 cof
1-VC Mistrz - Gabryś Sylwester - 681,30 cof
2-VC Mistrz - Stopa Roman - 812,17 cof

Kategoria B :

MISTRZ      - Stopa Roman - 246,70 cof
1-VC Mistrz - Polak Włodzimierz - 526,09 cof
2-VC Mistrz - Gabryś Józef - 552,52 cof

Kategoria C :

MISTRZ      - Gabryś Józef - 113,33 cof
1-VC Mistrz - Biskup Józef - 230,90 cof
2-VC Mistrz - Madej Bartłomiej - 264,00 cof

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło